A palánkon túl
A Lionst választották az év férfi csapatának a KEMMA olvasói
Díjat érdemelt a 7. hely és a Magyar Kupa indulás.
:
:
A Komárom-Esztergom vármegyei hírlap kiemeli, hogy az oroszlányi férfi kosárlabdacsapat az élvonalba történő 2019-es visszajutást követően először jutott be a bajnokság felsőházi rájátszásába és végül hetedik lett. A jelenlegi szezon sem maradt siker nélkül, a Lions ugyanis az alapszakasz féltávjánál a nyolcadik helyen állt, amivel kvalifikálta magát a Magyar Kupa nyolcas döntőjére.
A Lions jelenleg a 10. helyen áll a bajnokságban, 8-13-as mérleggel. A díjakat egy ünnepség keretében nyújtják át a díjazottaknak, várhatóan február második felében.
Forrás: kemma.hu


Szólj hozzá!