Eb-előselejtezők: a körmendi légiós győzelmet ünnepelhetett Koszovóval

A “szolnoki” Andre Jones azonban nem örülhetett, a szlovákok kikaptak Romániában.

:

:

109-88-ra győzte le Koszovó Luxemburgot a 2021-es Európa-bajnokság előselejtezőjében. A körmendiek frissen igazolt játékosa, Erjon Kastarati, 22 perc alatt 3 pontot dobott, szerzett 5 lepattanót, és kiosztott 7 gólpasszt.

Andre Jones a szolnokiak játékosa közel 30 percet volt pályán a szlovákok Románia elleni mérkőzésén. A honosított amerikai 10 pontot dobott, szedett 1 lepattanót, és kiosztott 2 gólpasszt. A szlovákok 85-68-ra kaptak ki.

A fehéroroszok magabiztosan verték az albánokat, 97-66. A Falco és a Kaposvár korábbi légiósa, Alekszandar Pustahvar, 18 perc alatt, 13 pontot dobott.