Connect with us
Hirdetés

3x3

3×3: A női és a férfi válogatott is elődöntőt vív, íme a menetrend

Egyre közelebb az olimpiai kvalifikáció.

  •   



:

:

Mint ismert, a női és a férfi válogatottunk is két győzelemmel, a csoportja élén végzett a debreceni 3×3-as olimpiai selejtezőben, így mindkét csapat egyenes ágon kvalifikálta magát a vasárnapi elődöntőkbe.

A FIBA 3×3 olimpiai selejtező vasárnapi menetrendje:

15:00 Hollandia – Irán (női)

15:25 Tajvan – Észtország (női)

16:05 Mongólia – Ukrajna (férfi)

16:30 Szlovénia – Románia (férfi)

17:10 Olaszország – Hollandia/Irán (női)

17:35 Tajvan/Észtország – Magyarország (női)

18:15 Belgium – Mongólia/Ukrajna (férfi)

18:40 Szlovénia/Románia – Magyarország (férfi)

19:20 Döntő (női)

20:00 Döntő (férfi)

20:15 Díjátadó ünnepség

Fotó: fiba.basketball

  •   
7 hozzászólás

7
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
attipProphetAranyalbaSajkaDennis Recent comment authors
attip
Olvasó

Az M4en most adják a Szlovén meccset,majd a döntőket is!

Aranyalba
Olvasó

Hány csapat megy az olimpiára innen ?

Prophet
Olvasó

Csak az első

Aranyalba
Olvasó

Köszi

Dennis
Olvasó

Valaki tudja, hol lehet megnézni. Gondolom a “királyi tv” nem közvetít.

Sajka
Olvasó
Dennis
Olvasó

Köszi

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés